• Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej sp. z o.o.
  • ul. Otolińska 29D, 09-407 Płock
  • Tel: +48 024 364-45-08
  • E-mail: biuro@inzynieriasanitarna-plock.pl

O firmie

O Przedsiębiorstwie Inżynierii Sanitarnej

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku zostało założone w 1990r.

Firma od początku swojej działalności specjalizuje się w wykonawstwie sanitarnych instalacji wewnętrznych, oraz szeroko pojętych robót zewnętrznych.

Do zakresu działalności firmy należą:

Instalacje wewnętrzne - centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, ciepłej i zimnej wody, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, bezpieczeństwa pożarowego oraz nowoczesne systemy oparte na odnawialnych źródłach energii.

Sieci zewnętrzne - ciepłownicze, wodociągowe, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, sieci przemysłowe, przepompownie ścieków, stacje uzdatniania wody oraz oczyszczalnie ścieków.

Wraz z rozwojem firmy nabyliśmy niezbędne doświadczenie i umiejętności pozwalające nam podejmować się i z sukcesem realizować nawet najcięższe zadania. Pomaga nam w tym doświadczona kadra techniczna i monterska, oraz specjalistyczny sprzęt. Głównym obszarem działań naszej firmy jest lokalny rynek budownictwa użyteczności publicznej oraz mieszkalnictwa zbiorowego ale również inwestycje ziemne jak np. sieci uzbrojenia terenu na autostradach, czy instalacje do wielko-kubaturowych zbiorników paliwowych.

Oddzielną specjalizacją firmy w ostatnich latach stało się kompleksowe wykonawstwo, montaż i rozruch węzłów ciepłowniczych.

Odpowiadając na potrzeby rynku w roku 2015 firma wprowadza do swojej oferty możliwość wynajmu sprzętu oraz maszyn budowlanych.

W ramach wynajmu dostępne są min. koparki, samochody ciężarowe, lawety, naczepy dłużycowe, oraz sprzęt budowlany jak spalinowe agregaty prądotwórcze czy zagęszczarki gruntu.


Copyright © Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych 2015
infracom.pl l Wszelkie prawa zastrzeżone.